5.5 C
Tiranë
Friday, February 23, 2024
spot_img

KANALI NË YOUTUBE

Open News Video
Video thumbnail
Momenti i shoqërimit në qeli i Tashës së Tik Tok-ut,pasi shfrytëzoi nipin për lekë
00:38
Video thumbnail
Një 32-vjeçar kapet në flagrancë gjatë vjedhjes në Kamëz: Autori i 5 vjedhjeve të tjera
00:19
Video thumbnail
Brezovicë/ Humbi jetën nga orteku i dëborës, momenti kur transportohet nga skijatorët trupi
00:11
Video thumbnail
Me thikën që kreu krimin në brez, momenti kur arrestohet autori i vrasjes në Durrës
00:20
Video thumbnail
Aksident i trefishtë në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ndërron jetë 40-vjeçarja
00:35
Video thumbnail
Pranga 18 vjeçarit, nën hetim 3 adoleshentë, per 18 raste vjedhjesh në kryeqytet
00:31
Video thumbnail
Deputeti i përjashtuar Flamur Noka sulmon me miell në Kuvend
00:27
Video thumbnail
Kaosi ne Kuvend: Deputetët e Rithemelimit përdorin zhurmues, Paloka djeg rregulloren, Sula hedh euro
01:02
Video thumbnail
Momenti kur Bardhi, Dogjani dhe Noka , futen me dhunë në sallën e parlamentit
00:28
Video thumbnail
Dhunë në Kuvend: Deputeti i Rithemelimit hedh fletoren drejt Kryeministrit
00:22
Video thumbnail
Sherr me sende të forta mes disa të rinjve në Lezhë, plagosen 2 prej tyre
00:09
Video thumbnail
Skandal/ Nënkryetarja serbe e komunës së Leposaviçit në Kosovë filmohet duke thithur drogë
00:12
Video thumbnail
Jul Deda tregohet i papërmbajtshëm para kamerave, ul pantallonat në sy të banorëve
00:09
Video thumbnail
Berisha shpërthen ndaj qeverisë: ‘Rruga e Shpresës’ po përballet me korrupsionin më të madh
01:06
Video thumbnail
Skandaloze! Banesa e ekonomistit 35-vjeçar, transformohet në burg për nënen dhe gruan e tij
00:54
Video thumbnail
Masivi shkëmbor rrëshqet nga mali dhe bie mbi banesë, bllokohet 25-vjeçari, momenti i shpetimit
00:58
Video thumbnail
Momenti kur Bardhi dhe Noka përplasen me Flutura Açkën
00:43
Video thumbnail
Skandaloze: Shfaqen pamjet nga videoja e dhunës ndaj Bedrie Lokës
00:16
Video thumbnail
Video/“E ka mbyt burri i vet, jam më se i bindur",vëllai i Bedrie Lokës shokon me deklaratën
01:28
Video thumbnail
SHBA, krimineli sulmon gjyqtaren në mes të seancës, e rreh brutalisht
00:33
Video thumbnail
Bëri ‘drift’ me makinë dhe i postoi pamjet në ‘Tik-Tok’, gjobitet 21-vjeçari në Elbasan
00:23
Video thumbnail
Dalin pamjet nga aksidenti në Murrash të Librazhdit, shkaku lagështira në rrugë
00:36
Video thumbnail
Tragjedia në zonën e Freskut në Tiranë: Pronarja e shtëpisë shokuar nga vrasja e dyfishtë
00:41
Video thumbnail
Tragjedia në Tiranë: Vëllai vret vëllain dhe veten pas një konflikti pronësie
00:11
Video thumbnail
Nuk po jetohet më momenti/Pamjet nga Parisi dike pritur ndërrimin e viteve, njerzit në telefon
00:44
Video thumbnail
Pamje nga tërmeti me magnitudë 7.8 në japoni
00:13
Video thumbnail
Aksident në Tiranë: Katër makina përplasen në rrugën e Elbasanit, tre persona të dëmtuar
00:55
Video thumbnail
Shikoni pamjet/ Tërmeti 7.5 ballë godet brigjet në Japoni
00:16
Video thumbnail
Aksident fatal në Turqi: 10 të vdekur dhe 59 të plagosur nga përplasja masive e 7 automjeteve
03:21
Video thumbnail
35 Persona të asfiksuar nga zjarri në Lushnjë momentet e shoqërimit në spital
00:15
Video thumbnail
Zjarri në Qendrën Tregtare në Lushnjë: Masa për evakuim në veprim
00:11
Video thumbnail
Selaniku nderon Vasilis Karras! Këndojnë gjithë natën në rrugë këngët e tij
00:21
Video thumbnail
Sali Berisha: Mazhoranca kërkon ta mposhtë opozitën duke më arrestuar
02:38
Video thumbnail
Makina përplas këmbësorin te vijat e bardha dhe e hedh në ajër
00:36
Video thumbnail
Dalin Pamjet kur shqiptarët qëllojnë me armë 3 persona në Athinë
01:04
Video thumbnail
Pamjet e para nga aksidenti fatal në Prizren që ju mori jetën tre të rinjve që bënin gara me makina
00:17
Video thumbnail
Atentati në 'Don Bosko', ky është autori që lëvizte i qetë pasi qëlloi drejt makinës së 42-vjeçarit
00:08
Video thumbnail
Aksion antikanabis në Vlorë, sekuestrohen 500 kg kanabis që do trafikoheshin drejt Turqisë
02:51
Video thumbnail
‘5 Herë Jo’, por bora Zemani i tha po Donaldit sot pas propozimit për martesë
01:03
Video thumbnail
Fier/ Momenti kur Elton Javori qëllohet për vdekje nga xhami i makines nga Agim Gashi
00:22
Video thumbnail
Aksident i rëndë në Shkodër, tre persona të plagosur, shoferja humbet kontrollin
00:10
Video thumbnail
Big Brother Vip Kosova, Buci tenton të prek Santianë në pjesë intime
01:01
Video thumbnail
Tentoi ta fshihte si grabitje, si Naim Murseli porositi vrasjen e gruas
01:08
Video thumbnail
Pamje eksluzive/ Grabitje e armatosur në argjendari në Suharekë, plagoset polici, autorët në arrati
02:03
Video thumbnail
"Ja ku del Edi Rama ndjek facebook-un tim, po me sheh nga dhoma tjetër", Berisha Live nga Kuvendi
01:04
Video thumbnail
Stadiumi “Air Albania” mbushet, tifozët kanë filluar festën
00:27
Video thumbnail
Momenti kur Nallbati nxjerr flakadanin nga çanta e koleges dhe i vë flakën tavolinës
00:47
Video thumbnail
Momenti kur autori i maskuar del nga makina dhe hedh lëndën plasëse pranë lokalit në Kamëz
00:11
Video thumbnail
Vidhet banesa në Vlorë/ Arrestohet autori, iu gjetën para false
00:50
Video thumbnail
Pamjet e Aksidentit në Tiranë para Kryeminstrisë, makina hipën në trotuar përplas çiftin
00:26