28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Foto / Autori i vrasjes së bizesmenit në Himarë

Autori i vrasjes së ndërtuesit 51-vjeçar Niko Goro është kapur nga policia në vendin e quajtur “Livadhet”, rreth 5 kilometra larg vendit të ngjarjes.

Ky është autori i ngjarjes .

opennews.al

Është publikuar fotoja e autorit i cili ekzekutoi sot me armë zjarri biznesmenin Niko Goro në Himarë, si dhe plagoi në këmbë motrën e tij.
Autori i vrasjes Kliti Leka shihet në momentin e arrestimit i qetë, ndërsa mban një kapele e mbi të ka vendosur edhe syzet e diellit.
Gjatë momentit të arrestimit atij iu gjet një armë kallashnikov dhe një pistoletë.
Autori në rrefimin e vrasjes së Niko Goros në polici ka deklaruar se biznesmeni po ndërtonte në tokën e tij dhe nuk i kishte dhënë paratë që i kishte borxh. Shuma për të cilën bëhet fjalë është 70 mijë euro

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT