33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Horoskopi i të premtes,11 dhjetor

Dashi

Qetësia do mbizotërojë ne çdo moment gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni me mire se kurrë me pare. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë, prandaj nuk do e kërkojnë me ngulm krijimin e një lidhjeje. Çdo gjë do ja lënë kohës. Për financat do jete një dite tejet e zakonshme. Do kryeni sa shpenzime te dëshironi dhe gjendja do jete akoma e qëndrueshme.

Demi

Jeta juaj ne çift do jete gjithë kohës e mbrojtur sot. Ne krahët e partnerit do përjetoni kënaqësi te mëdha dhe do doni te mos ndaheni asnjë çast. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë gjë te veçante. Do bëjnë mire t’ia lënë çdo gjë kohës. Ne planin financiar tregohuni te kujdesshëm qe te mos kryeni shpenzime te tepruara sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Binjaket

Dite shume e zakonshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe ndieni dhe do ja kaloni me se miri. Beqaret do ndihen gjithë kohës te përhumbur dhe nuk do arrijnë dot te përfitojnë sa duhet nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar duhet te bëni me shume kujdes nga me pare sepse përndryshe gjerat mund t’iu dalin tërësisht jashtë kontrollit.

Gaforrja

Zemra juaj do ndihet me mire sot. Me partnerin do merreni vesh për gjithçka kështu qe nuk do ketë asnjë lloj mosmarrëveshjeje me te. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë te gjithë personave qe do i joshin sepse disa mund t’i gënjejnë dhe t’i lëndojnë tej mase. Ne planin financiar do merrni masa strikte ne mënyrë qe gjendja te stabilizohet sa me pare. Do ja dilni mbanë.

Luani

Do mahniteni, por edhe do e mahnitni partnerin tuaj gjate kësaj dite. Emocionet do jene pa mbarim dhe do ndiheni si kurrë ndonjëherë me pare. Beqaret do ngrënë shume pikëpyetje për jetën e tyre dhe do e kenë te vështirë te vendosin se çfarë do bëjnë.Te ardhurat do kenë goxha përmirësime fale ndikimit pozitiv te Diellit. Do jeni te qete kur te kryeni çfarëdo lloj shpenzimi.

Virgjeresha

Mundohuni sa te mundni te rivendosni dialogun ne çift gjate kësaj dite sepse përndryshe gjithçka do ju dale jashtë kontrollit dhe nuk do mund te gjeni qetësinë. Beqaret do ndihmohen nga Venusi dhe mund te realizojnë disa takime interesante. Ne planin financiar do bëni çmos qe ta ekuilibroni gjendjen. Do lodheni paksa, por rezultatet do jene te shkëlqyera.

Peshorja

Sot do jeni me realiste ne jetën tuaj ne çift dhe do mundoheni ta ekuilibroni gjendjen. Edhe partneri do jete i te njëjtit mendim. Beqaret duhet te pranojnë te  dalin me disa persona sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund te ndryshojnë status. Po priten qe gjerat te ndodhin si me magji do vazhdojnë te mbeten vetëm edhe për shume kohe. Gjendja financiare do jete goxha e privilegjuar.

Akrepi

Mos u dekurajoni sot ju qe jeni ne një lidhje edhe nëse keni mosmarrëveshje me partnerin. Te gjithë kalojnë momente te vështira. Beqaret duhet te bëjnë disa përzgjedhje ne mënyrë qe te mos keni probleme me vone. Financat nuk do jene shume te mira kështu qe duhet te tregoheni sa me te arsyeshëm qe te mundeni ne mënyrë qe te mos keni probleme me te mëdha.

Shigjetari

Dialogu do mbizotërojë gjate gjithë ditës se sotme për ju qe jeni ne një lidhje dhe marrëdhënia ne çift do mbetet e ngrohte. Edhe beqaret do kenë një dite te bukur dhe te mbushur me surpriza te njëpasnjëshme. Gjithçka mund te ndryshoje rrënjësisht për ta. Ne planin financiar do bëni mire te mos rrezikoni shume edhe sikur gjendja te jete e qëndrueshme. Do ju duhen para me vone.

Bricjapi

Për një here te vetme mendoni vetëm për te tashmen dhe lëreni me vone te shkuarën. Keni për ta pare qe do ndiheni me se miri. Beqaret do kenë mundësi te mira për te takuar princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë me te një lidhje te forte e pasionante. Financat do i keni gjithë kohës nen kujdes dhe nuk do bëni asnjë lloj gabimi. Përkundrazi ato mund te kenë edhe disa përmirësime te vogla.

Ujori

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mire ne krahët e partnerit dhe gati për te marre vendime te rëndësishme. Beqaret do jene te paqarte dhe nuk do dine çfarë te bëjnë për te dale nga rutina. Financat fatmirësisht nuk do kenë aspak probleme. Do ndiheni te qete dhe do kryeni te gjitha shpenzimet qe keni menduar.

Peshqit

Nëse kohet e fundit keni bere gabime te pafalshme, mundohuni qe sot t’i zgjidhni sa me pare dhe t’i kërkoni falje partnerit. Beqaret ka mundësi te fiksohen keq pas një personi i cili e ka tashme një lidhje. Kujdes sepse jo vetëm qe do shkatërroni një marrëdhënie te nisur prej vitesh, por me vone do lëndoni edhe veten. Ne planin financiar priten probleme te njëpasnjëshme.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT