28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Në klipin e fundit Luana Vjollca kopjon veshjen e Jennifer Lopez!

Pak ditē më parë Luana Vjollca publikoi këngën më të re, që kësaj here është një bashkëpunim me artistin latin Jay Santos.

‘Lokos’ është kēnga me të cilën Luana synon të prekë edhe tregun latin.Moderatorja shqiptare siç shpesh në klipet dhe daljet e saj, edhe kësaj here zgjodhi të vijë me disa paraqitje tejet seksi.

Në një ndër skenat e klipit, Luana ka veshur një body me ngjyra i cili ështê identik me atë qê ka veshur Jennifer Lopez në vitin 2014, në një koncert në New York.

opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al

Ndonëse “body” i J.Lo mbante firmen e shtëpisë gjigande Versace, nuk dimë të themi të njëjtën gjë për Vjollcën, duke qenë se ajo shpesh preferon të qepë vetë veshjet e saj.

Kur nuk krijon edhe mund të kopjosh…

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT