25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Nga sot hyjnë në fuqi rregullat e reja, Manastirliu apel qytetarëve: Të bëhemi bashkë në betejën për shëndetin

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se nga sot hyjnë në fuqi rregullat e reja.

Manastiirliu shprehet se duhet se duhet të bëhemi të gjithë bashkë në betejën për shëndetin.

Postimi i ministres të Shëndetësisë Ogerta Manastirliu:

🔴 #COVID19

Nga sot #rregulla të reja për të kufizuar përhapjen e virusit të rrezikshëm.

 

Të mbrojmë familjet dhe t’i japim një dorë stafeve mjekësore kundër armikut të padukshëm.

Të bëhemi bashkë në këtë betejë për shëndetin derisa ta mundim të keqen dhe t’i rikthehemi normalitetit që çdokush dëshiron.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT