29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte,19 Nëntor

Ditën e enjte në vend përgjithësisht do të mbizotërojë moti i qendrueshëm, i kthjellët me kalime vranësirash të pakëta e mesatare në zonat malore.

Përgjatë luginave në orët e mëngjesit dhe të mbrëmjes do të shfaqet mjegulla e mjegullina lokale. Era do të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi në dete i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

  • zonat malore 1°C deri në 12°C
  • zonat e ulëta 6°C deri në 21°C
  • zonat bregdetare 8°C deri në 20°C

Ju urojmë të kaloni një ditë të mbarë!

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT