29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Protestuesit përleshen me policinë në Tiranë, hidhet gaz lotsjellës dhe ujë

Ka filluar me përplasje të dhunshme protesta e mbrëmjes në Tiranë.

Policia ka nisur të ushtrojë dhunë ndaj qytetarëve, ndërkohë që autobotë me ujë janë lëshuar ndaj tyre. Protestuesit kanë lëshuar thirrje Rama ik.

Me emrin e Klodianit në gojë, protestuesit po përleshen me polici

opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT