28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Tragjedi në Vlorë: E moshuara i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur të premten në qytetin e Vlorës, ku Nafije Beqiri, një 76-vjeçare, i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i një pallati në lagjen “29 Nëntori”. E moshuara jetonte së bashku me vajzën e saj, dhe sipas raportimeve të policisë së Vlorës, ajo ndodhej në kushte të depresionit, çka e shtyu drejt aktit fatal.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, dhe trupi i pajetë i të moshuarës është shoqëruar drejt morgut. Në vijim, policia është duke marrë në pyetje vajzën e Nafije Beqirit për të kuptuar më mirë rrethanat dhe faktorët që mund të kenë çuar në këtë tragjedi.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT