19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Turma pa kontroll drejt Policisë së Tiranës/ Rrugës ata thyen tabela e semaforë sërish

Po zhvillohet dita e tretë e protestës për vrasjen e Klodian Rashës.

Rruga ku kanë kaluar protestuesit është bllokuar për pak momente.

Turma po shkon tashmë tek Drejtoria e Policisë. Po thyhen tabela e semaforë sërish, sikundër u veprua edhe dje. Një grup u largua drejt Ministrisë së Brendshme dhe një drejt Bllokut, pasi u larguan nga gazi lotsjellës.

Grupet janë bashkuar e po shkojnë për tek Polcia e Tiranës. Ata thërrasin në kor “Drejtësi për Klodianin”.  Ndërsa, kanë hedhur edhe një biçikletë që kanë gjetur aty, në Lanë.

opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT