19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Vlorë / Arrestohet 1 shtetasi që dhunonte bashkëshorten

Arrestohet 1 shtetas për veprën penale ”Dhuna në familje”.

Nga Specialsitët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit R.Gj., 39 vjeç banues në Vlorë, pasi në datën 31.10.2020, ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht në sy të fëmijëve të mitur, bashkëshorten e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT