28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Vlorë / I mituri gjendet i gjakosur në rrugë

Një ngjarje e rëndë ende e pazbardhur ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Vlorës. Një i mitur i moshës 15 vjeç, është gjetur i gjakosur në rrugë nga policia.

Patrulla e Policisë ka bërë menjëherë shoqërimin e tij në spitalin rajonal të Vlorës, ku i është dhënë ndihma e parë mjekësore.

Dyshimet e para janë se 15 vjeçari është goditur me sende të forta dhe me kaçavidë.

Ngjarja mendohet se ka ndodhur në zonën e Lungomare.

Ndërkohë që i mituri është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT