25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

10 Tetori Dita Boterore e Shendetit Mendor festohet ne Vlore

10 Tetori Dita Boterore e Shendetit Mendor. Serish me objektivin e pergjithshem te rritjes se ndergjegjesimit, mobilizimit si dhe perpjekjeve ne mbeshtetje te shendetit te mire mendor.Te gjithe se bashku mund te bejme edhe me shume. Aktiviteti esht zhvilluar sot ne Spitalin Psikiatrik “

opennews.al

Ali Mihali“ Vlore

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT