33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Covid-19 rikthehet në Superligë, pozitiv kapiteni i Vllaznisë, Erdenis Gurishta 01 Tetor, 2020 19:44 |

Covid-19 rikthehet në Superligë. Dyshimet janë konfirmuar dhe kapiteni i Vllaznisë, Erdenis Gurishta ka rezultuar pozitiv me Coronavirus.

Unnamed (2)

Mesfushori ishte izoluar që fillim të javës pasi kishte temperaturë, ndrësa testi me tampon i zhvilluar ditën e mërkurë ka dhënë përgjigje pozitive. Futbollisti do të qëndrojë në karantinë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT