30.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Eksodi ka përfunduar, Kukësi I rikthehet blerjeve, prezantohen Hetemaj dhe Ymeri

Pas largimeve të shumta, Kukësi po polotëson skuadrën me afrime të reja në këtë sesion të merkatos. Klubi verilindor zyrtarizoi dy blerjet gjatë së enjtes.

120444776 2363409090471091 923710457176975109 O

 

Mbrojtësi Mehdi Hetemaj dhe mesfushori Ersil Ymeri janë prezantuar dhe menjëherë do të vendosen nën urdhërat e trajnerit Skënder Gega.

120332379 2363451157133551 5442288934849966682 O

 

Ymeri ka firmosur një kontratë 2-vjeçare, ndërsa nis aventurën e parë në Superligë pas karrierës së zhvilluar në Austri. Ndërkohë, Ymeri ka luajtur edhe më parë në Shqipëri me Kamzën, Kastriotin dhe Laçin, ndërsa rikthehet pas aktivizimit me skuadrën e Llapit në Kosovë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT