25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Adrian Aliaj, ish-futbollisti i kombëtares akuzon: Shqipëria e ç’organizuar, Reja po djeg lojtarët.

Shqipëria luan dy transferta delikate kundër Kazakistanit dhe Lituanisë, të vlefshme për Ligën e Kombeve. Ky nuk ishte grumbullimi ideal për kuqezinjtë teksa kriza që ka sjell covid-19 dhe dëmtimet bën që grupi të mos ishte i plotë.

Ndryshe nga opinioni sportiv, Adrian Aliaj, ish futbollisti i Kombëtares, në një intervistë për News24, shprehet se Reja dhe stafi i tij po gabojnë me përzgjedhjen e lojtarëve, po ashtu dhe me skemën që aplikon.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT