28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Greqia vijon me shifrat e larta të COVID-19, 100 pacientë të intubuar në spitale

Greqia vijon të ketë shifra të larta të COVID-19 teksa tashmë më shqetësuese mbetet situata në spitale.

100 të intubuar janë zyrtarisht në spitalet greke me COVID-19. Ndërkohë në 24 orët e fundit ka pasur 5 viktima si dhe 306 të infektuar.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT