19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

LAJMI I FUNDIT / Aksident ne Vlore

Ngjarje e fundit, aksident ne bulevardin Vlorë-Skelë rreth orës 21:15.

Aksidentohen dy gra teksa po kalonin në vijat e bardha, si pasojë e përplasjes nga automjeti.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje,të lënduarat janë transportuar në spitalin Rajonal të Vlorës.                                                                                      Gjendja e tyre është e paqartë për momentin por do të vijojmë me informacione të tjera në vazhdimësi!

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT