28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Parashikimi i motit, e Shtunë, 22 Qershor 2024

Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten nën ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave të larta në të gjithë territorin e vendit, por orët e pasdites do të sjellin kalime vranësirash nëpër të gjithë territorin ku më të dukshme vranësirat paraqiten në zonat përgjatë shtrirjes Lindore.

Po ashtu do të ketë shtim të lagështirës në ajër duke bërë që i nxehti të ndjehet edhe më shumë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT