36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Pitt dhe Jolie në gjyq mbi kujdestarinë e fëmijëve

Ish-çifti më i famshëm i Holivudit Pitt-Jolie do të jenë para një gjykatësi në Kaliforni për të diskutuar pretendimin e Pitt.

Marrëveshja e fundit mes tyre datonte në vitin 2018, por ajo nuk funksionoi.

“Brad po kërkon që kujdestaria e përbashkët të ekzistojë dhe të mbetet”, tha një burim për ”Entertainment Online”.

”Angelina dëshiron të jetë e drejtë kur bëhet fjalë për kujdestarinë. Ajo është shumë e kujdesshme me fëmijët e saj dhe Brad shpreson shumë se do të funksionojë sepse ata të dy besojnë në rëndësinë e të pasurit dy prindër”.

Pitt beson se prania e tij është e nevojshme dhe pretendon më shumë kohë për të qëndruar me fëmijët.

 

 

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT