28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Policia shoqëron të riun/“S’kam bërë asnjë gjë, ju lutem më ndihmoni”(Foto/Video)

Ende pa nisur protesta, një i ri është shoqëruar nga policia.

Shihet i riu që merret nga punonjës civile të policisë. I riu që identifikohet si Mexhit Kastrati përsërit se nuk ka bërë asgjë dhe kërkon ndihmë.

opennews.al
opennews.al

“S’kam bërë asnjë gjë. S’kam bërë asnjë gjë. Ju lutem më ndihmoni”, thotë i riu teksa merret nga policia.

Policia po ndjek një tjetër strategji sot dhe efektivët e policisë të shpërndarë në kryeqytet nuk i lejojnë të rinjtë të grupohen.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT