25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

“Të ndëshkohen”, shpërthen Erion Braçe, kap ‘mat’ Ilir Metën dhe Armando Dukën

Zv.kryeministri, Erion Braçe, ka shpërthyer ndaj presidentit Ilir Meta dhe Armando Dukës gjatë sfidës miqësore mes Shqipërisë dhe Kosovës në “Elbasan Arena”.

Si Meta, Duka, ashtu dhe presidenti i Federatës së Kosovës Agim Ademi shkelën ligjin duke mos respektuar mbajtjen e maskës.

“KY ESHTE TURP DHE
KETA JANE NJE TURP!

Sfide me te qarte ligjit, rregullit,
por dhe perqeshje me te madhe ndaj cdo qytetarit qe i bindet ligjit e rregullit se kjo e ketyre tre “PRESIDENTEVE”, NUK KA!

PABARAZIA MES UDHEHEQESVE-KETYRE QE SHIHNI DHE NJEREZVE TE ZAKONSHEM, ESHTE E THELLE,
E QARTE POR E DENUESHME ME LIGJ!

Shihini, as maske-detyrim ligjor,
as distance fizike;
Me duar te pista jane gjithe diten.

Jam i bindur qe cdo kufizim per njerezit e zakonshem, cdo rregull e ndeshkim per ta, duhet te jete i njejte,
ne nivelin maksimal edhe per Ilir Meten, Armand Duken, Agim Ademin e cilindo nga shpura e tyre qe shkelen ligjin sot!”, shkruan Braçe.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT