36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Zv.KRYETARJA e BASHKISE VLORE Znj.AULONA VEIZI TAKIM PUNE NJESINE ADMINISTRATIVE ORIKUM

Sot Zv.kryetarja e Bashkisë Vlorë Znj.Aulona Veizi ka zhvilluar nje takim pune ne njesin administative Orikum ku u diskutua mbi problematikat aktuale ne sektorin e bujqesisë dhe informimin mbi mbështetien që shteti Shqiptar i jep këtij sektori nëpërmjet subvencioneve, granteve, projekteve dhe organizatave të ndryshme.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT