5.5 C
Tiranë
Friday, February 23, 2024
spot_img

2 vëllezërit në Durrës tentojnë të shtypin pronarin e makinës që e morën për ta lyer, arrestohen nga policia

Në Durrës, dy vëllezër, pronarë të një subjekti për lyerje automjetesh, janë arrestuar nga Policia pas një ngjarjeje ku ata kanë tentuar të shtypin me automjet një 46-vjeçar. Burri kishte konstatuar se vëllezërit nuk po i kryenin punimet e premtuara për makinën e tij dhe po e përdornin atë për nevojat e tyre.

Ndërsa burri ka parë dy vëllezërit duke shëtitur me makinën e tij, Domeniko dhe Ermal Ceni kanë tentuar ta shtypin, duke e përplasur atë me bordurën. Në momentin e konfrontimit, burri është hedhur mbi kofano të automjetit. Pas ngjarjes, dy vëllezërit janë larguar, duke braktisur makinën në vend.

Policia ka organizuar një operacion për kapjen e tyre, duke i arrestuar ata në një fazë të mëvonshme.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT