29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Aksident i rëndë ne Durrës / Një motorist 50-vjeçar ka ndërruar jetë

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën afër Golemit. Një motorist 50-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është përplasur me një furgon.

Motoristi , viktima  quhet Ardian Gjepali, teksa pas përplasjes ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Po ashtu dyshohet se në aksident si furgoni dhe motori kanë shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Grupi hetimor po vijon me punën për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti tragjik në autostradë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT