28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Akt hakmarrjeje: Baneses se vrasësit të 11-vjeçares ne Greqi i vihet flaka në ditën e varrimit

Më herët pasdite, një banesë e rrënuar në Myrtia Pyrgos, në Ilia, u përfshi nga flakët pak minuta para se të niste kortezhi i varrimit të 11-vjeçares Vasiliki, e cila tronditi gjithë Greqinë. Vdekja e vogëlushes ka ardhur nga daja i saj 37-vjeçar, kur nuk pranoi të kënaqte orekset e tij të sëmura seksuale.

Megjithatë, ajo që bie në sy është se ky nuk ishte një vendbanim. Sipas informacioneve të faqes ilialive.gr, banesa e djegur ishte vendi ku jetonte në fshat me familjen vrasësi i 11-vjeçares. Mediat vendase raportojnë se një grup personash të panjohur kanë vënë në shënjestër shtëpinë e 37-vjeçarit si një akt hakmarrjeje për vrasjen dhe tentativën për përdhunim të 11-vjeçares.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT