33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

“Langaraq” Konflikti në Komisionin Hetimor: Vasili dhe Metaj fillojne me ofendime

Në një moment gjatë mbledhjes, Komisioni Hetimor i Shëndetësisë është përfshirë në një përplasje verbale mes deputetit të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, dhe deputetit të Partisë Socialiste, Ilir Metaj.

Gjatë diskutimeve, ata kanë shkëmbyer ofendime, duke sharë njëri-tjetrin deri në përdorimin e fjalës “langaraq”.

Ndërkohë që Vasili fliste me mikrofon, Metaj fliste pa mikrofon.

Në ndërkohë, duke ndërhyrë në situatën tensionuese, kryetarja e komisionit, Albana Vokshi, tha se do të merrte masa pasi të zbardhet cfarë ka ndodhur.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT