27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Covid-19/ Infektohet kreu i ASHK-së.

Drejtori i përgjithshëm i Kadastrës Shtetërore, Artan Lame është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Mësohet se Lame ka patur simptoma të koronavirusit dhe i është nënshtruar tamponit.

Pasi ka bërë testin, ai rezultoi pozitiv.

Përgjigja e testit mësohet se i është konfirmuar pasditen e djeshme.

Mësohet se Lame është vetëkarantinuar dhe është duke marrë trajtimin shëndetësor në shtëpi.

Lame është zyrtari i radhës i lartë në vendin tonë që infektohet me Covid.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT