29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

COVID-19 prek ekipin e Vllaznisë, konfirmohen raste të reja

COVID-19 kthehet në një shqetësim të madh tek ekipi i Vllaznisë. Pas katër rasteve të para, 3 lojtarë dhe një pjesëtarë i stafit drejtues, katër lojtarë të tjerë kanë rezultuar pozitiv pas testeve të radhës që iu nënshtruan.

Drejtuesit e klubit shkodran kanë konfirmuar se bëhet fjalë për katër lojtarë të cilët janë vetë izoluar menjëherë. Lajmi i mirë në këtë situatë të vështirë është se lojtarët e parë, që rezultuan pozitiv po shkojnë drejtë shërimit të plotë     pasi kanë dalë negativ në testet e dytë që i janë nënshtruar.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT