33.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

ITALI / Shkatërrohet banda e trafikut të marijuanës e kokainës

Një bandë italo-shqiptare është shkatërruar në Askoli pasi trafikonin marijuanë e kokainë.

Mediat italiane shkruajnë për 8 shqiptarë të arrestuar dhe 5 italianë teksa 3 prej tyre u është caktuar masa e arrestit të shtëpisë.

Policia italiane ishte informuar për një rrjet të trafikut të drogës mes Askolit dhe Fermanës që çoi në operacionin që arrestoi shqiptarët dhe italianë

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT