25.5 C
Tiranë
Friday, June 14, 2024
spot_img

Këngëtarja nga Kosova i kërkon publikisht Metës pasaportën shqiptare: E dua aq shumë ta kem sa s’ka!

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, i ka kërkuar Presidentit Meta publikisht t’ia japë asaj pasaportën shqiptare.

Fifi edhe pse jeton në Shqipëri nuk ka pasaportë shqiptare dhe këtë e ka zbuluar në Instagram ku një fanse e pyet nëse e ka pasaportën shqiptare apo jo.Këngëtarja i përgjigjet se fatkeqësisht nuk e ka dhe do të donte shumë ta kishte prandaj i kërkon publikisht Metës që t’ia japë një të tillë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT