33.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

KLEVIS KASO SHEFI I RI I KLUBIT SHUMËSPORTESH FLAMURTARI KASO

Klevis Kaso zgjidhet shefi i ri i klubit shumesportesh Flamurtari,Ne nje interviste dhene per OpenNews.al Kaso tha se objektiv i tij eshte hapja e klubit Flamurtari dhe rikthimi i massiviteit dhe pjesmarrjes ne te gjitha sportet te rinse Vlonjate.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT