14.5 C
Tiranë
Monday, March 4, 2024
spot_img

“Ky beberoni mirë që nuk”, vëllai i Jul Dedës i kthehet keq Meritonit

Gjatë primit të djeshëm në Big Brother VIP, një debat u shfaq mes Julit dhe Meritonit. Meritoni akuzoi aktorin për lojë të rreme dhe për kopjimin e lojës së Luizit.

Kjo përplasje u shfaq pasi Meritoni reagoi negativisht ndaj vëllait të Julit, Mario Dedës, duke e quajtur atë “beberon” në një postim në Instastory. “Ky beberoni mirë që nuk njeh Julin jashtë… po ky nuk paska parë as BBV2,” shkroi Mario. Kujtojmë se Mario ka qenë një ndër miqtë më të mirë të Luiz Ejllit, i cili hyri vjet në shtëpi për ta mbështetur, duke i lyer flokët në bjond.

postimi i vellait te Jul Dedes

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT