19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Maluma thyen rekord me bashkëpunimin me artistin me famë botërore The Weeknd

Këngëtari i njohur, Maluma publikoi në muajin korrik këngën e tij “Hawai” dhe brenda pak kohësh u kthye në hitin e kësaj vere.

Së fundmi, Maluma ka thyer rekord me këtë këngë dhe nëpërmjet një postimi në Instagram na ka treguar se është shumë i lumtur.

Kënga e tij ka arritur gjysmë miliardi klikime në 4 muaj. Pak javë më parë, këngëtari solli versionin e ri të këngës në bashkëpunim me artistin me famë botërore The Weeknd dhe ka arriti mbi 26 milionë klikime dhe për disa ditë me radhë ishte një ndër këngët më të dëgjuara në Spotify.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT