28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Mesazhi i parë i Biden pas fitores…

Joe Biden ka dhënë mesazhin e tij të parë pasi ka marrë lajmin për fitoren në zgjedhjet presidenciale në SHBA.

Ai thotë se është i nderuar që amerikanët e kanë zgjedhur për të udhëhequr, teksa garanton se do të përfaqësojë sii ata që e kanë votuar, dhe ata që nuk e kanë zgjedhur.

STATUSI NGA JOE BIDEN

Amerikë, jam i nderuar që më ke zgjedhur mua për të udhëhequr vendin tonë të madh.

Puna përpara nesh do të jetë e vështirë, por unë ju premtoj këtë: Unë do të jem një President për të gjithë Amerikanët – pavarësisht nëse ju keni votuar për mua apo jo.

Unë do të ruaj besimin që ti më ke dhënë.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT