25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Miku nderohet! Rama darkë private me kryediplomatin grek, Nikos Dendias

Miku nderohet! Kështu që dhe kryeministri Edi Rama ka vendosur që të tregojë anën e tij “mirëpritëse” ndaj mikut helen. Burime të opennews.al, bëjnë me dije se kryeministri po zhvillon një darkë zyrtare me ministrin e Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias.

Pas takimeve me krerët e shtetit të vendit tonë, Rama ka vendosur që t’i tregojë mikut larmishmërinë e kulinarisë shqiptare. Deri më tani nuk ka pasur asnjë reagim nga Kryeministria lidhur me vendin e takimit dhe as me detaje të tjera, lidhur me të ftuarit në darkën private.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT