33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Parashikimi/ Moti ditën e shtunë,19 dhjetor

Dita e shtunë parashikohet të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.
Era nga juglindja-verilindja  me shpejtësi mesatare 1-7m/s.
Ja si do të jetë moti ditën e shtunë
Ju urojmë fundjavë të bukur!
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT