29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Përmbyset zetori me të cilin po punonte tokën, ndërron jetë burri. Policia jep detajet

Një person ka humbur jetën pasi zetori me te cilin ishte duke punuar eshte permbysur. Ngjarja e rende ka ndodhur ne Vlore, ne fshatin Skrofotinë.

Referuar njoftimit paraprak të policisë bëhet e ditur se viktima ësht 60-vjeçari me inicialet M.K. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Informacion paraprak

Rreth orës 18:25, në hyrje të fshatit Trevllazër, një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur dhe si pasojë drejtuesi shtetasi M.K., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Skrofotinë, Vlorë, ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT