29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Rritje rastesh në Vlorë/ 9 raste me covid-19 brenda 24 orëve

Nëntë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit në qytetin e Vlorës, duke e çuar në 283 numrin e të infektuarve me Covid. Burime bëjnë me dije se mes rasteve të reja këtë të mërkurë janë : një mësues nga një shkollë 9 vjeçare dhe një punonjës në prefekturë.

Mes rasteve të konfirmuar pozitiv këtë të mërkurë në Vlorë dy raste janë nga Selenica, një në Bashki dhë një sanitare në një kopsht, ndërsa rastet e tjera të konfirmuara pozitiv janë raste kontakti.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT