33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Shpërthim i rëndë në Shkodër, policia në vendngjarje

Një shpërthim i rëndë ka ndodhur sot në Shkodër, në afërsi të lagjes Parrucë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ende nuk dihen shkaqet që e kanë shkaktuar shpërthimin. Hetimet janë në vazhdim për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT