27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Vlorë / Aksidenti i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësoren

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë.

Një automjet i drejtuar nga një 37 vjeçar ka përplasur për vdekje një këmbësore, 75 vjeçare.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth ores 17:21, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në vendin e quajtur”Kryqëzimi i Sodës”, një automjet, me drejtues  shtetasin P. I., 37 vjeç, banues në Vlorë,  ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen S. G., rreth 75 vjeçe, e cila ishte duke lëvizur në këmbë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT