25.5 C
Tiranë
Friday, June 14, 2024
spot_img

Vlorë / Janë pezulluar lundrimi i mjeteve te vogla lundruese dhe ato të peshkimit.

Ne baze te parashikimit te kushteve hidrometeorologjike per 72oret e ardhshme ne portin e Vlores dhe jashte saj per datat 27-28-29-30.12.2020 do te jene si me posht :

  • Era dhe deti ne drejtimin JUG-JUGPERENDIM forca 5-6bft brenda gjirit te Vlores;
  • Era dhe deti ne drejtimin JUG-JUGLINDJE forca 6-7bft 10-15m/s deri 7-8bft 15-20m/s jashte.
  • Permiresimi i kushteve hidrometeorologjike do te jete ne daten 30.12.2020 mbas ores 22:00.
    Jane pezulluar lundrimi i mjeteve te vogla lundruese dhe ato te peshkimit.

 

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT