29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Aksident në rrugën e plazhit të vjetër në Vlorë

Aksident në rrugën e plazhit të vjetër në Vlorë

Një automjet i llojit Benz përplaset me një tjeter i llojit Dawood, nga aksidenti ka mbetur lehtë të plagosur një djalë dhe një vajzë. Janë plagosur lehtë në fytyrë dhe kokë.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT