27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Adriatik Llalla zyrtarisht i pandehur

Adriatik Llalla është zyrtarisht i pandehur për fshehje ose deklarim të rremë të pasurive të kryer tre herë.

GJKKO i ka hequr sekuestron ndaj pasurive që i janë sekuestruar në vitin 2018, saktësisht 22.050  m² tokë arë në Tiranë  dhe një apartament banimi në Durrës me sipërfaqje 67.2 m².

Tashmë Llalla do të jetë në gjyq për akuzën sipas nenit 257/a/2 që dyshohet se e ka kryer tre herë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT