5.5 C
Tiranë
Friday, February 23, 2024
spot_img

Bardhi: Partia Demokratike është bashkuar, të gjithë pjesëmarrësit e grupit parlamentar janë në seli

Kreu i Grupit Parlamentar të opozitës, Gazmend Bardhi, ka bërë një deklaratë për mediat nga selia e Partisë Demokratike pas dy vitesh. Ai theksoi se partia është bashkuar dhe të gjithë pjesëmarrësit e grupit parlamentar janë në seli. Emrat e deputetëve nga grupi i Bardhit dhe grupi i Rithemelimit janë zbardhur, dhe ata janë mbledhur për herë të parë në selinë e Rithemelimit. Deputetët e grupit Bardhi-Berisha shihen bashkë dhe të buzëqeshur në nisje të mbledhjes, ndërsa disa deputetë mungojnë. Lista e plotë e deputetëve pjesëmarrës është përfshirë në këtë njoftim.

Deputetët e grupit Bardhi–Berisha shihen bashkë dhe të buzëqeshur në nisje të mbledhjes, ndërsa të vetmit deputetë që mungojnë janë, Ferdinand Xhaferraj, Ilda Dhori, Flamur Hoxha, Emilja Koliqi, Edmond Spaho

Lista e plotë e emrave:

Grupi i Bardhit:

Gazment Bardhi

Agron Gjelmarkaj

Xhelal Mziu

Bledjon Nallbati

Qani Xhafa

Ludovik Hasani

Ervin Salianji

Dhurata Cupi

Zheni Gjergji

Lefter Genjeshenja

Ramadan Lika

Helidon Bushati

Petrit Doda

Grupi i Rithemelimit:

Flamur Noka

Edi Paloka

Oerd Bylylbashi

Ina Zhupa

Lindita Metealiaj

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT