19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Chiara Ferragni, nënë për herë të dytë. Blogerja jep lajmin në mënyrën më të bukur

ITALI

Chirara Ferragni dhe Fedez do të bëhen sërish prindër. Blogerja e famshme italiane e ka dhënë lajmin në rrjetet sociale ku ka postuar një foto djalit të saj, Leo, me një ekografi në dorë.

“Familja jonë po zgjerohet. Leo do të bëhet vëllai i madh”, -ka shkruar Chiara në postimin e publikuar në Instagram.

Ndërsa në profilin e tij, edhe reperi ka postuar një foto të ngjashme, duke njoftuar se familja po shtohet.

Nuk dihet sa muajshe është Chiara, por me siguri do të jetë aktive duke i përditësuar ndjekësit gjatë gjithë shtatzënisë së saj, siç bën gjithmonë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT