25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

COVID-19 / Infektohet Rektori i Universitetit të Vlorës Roland Zisi!

Infektohet Rektori i Universitetit të Vlorës Roland Zisi!

Konfirmohen pozitivë një mësues dhe një nxënës. Rektori i Universitetit te Vlores, Roland Zisi, eshte konfirmuar pozitiv me koronavirus. Nuk dihet ende gjendja e tij shendetesore ,teksa eshte karantinuar!

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT