36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

E trishtë: Mjeku i njohur Drini Dobi ndërron jetë nga Covid-19

Mjeku i njohur, Drini Dobi ka ndërruar jetë nga koronavirusi i ri.

Mjeku ishte nisur për mjekim më të specializuar në Itali, por nuk e ka fituar betejën me Covid-19.

Në median tradicionale dhe atë sociale kishte nisur një fushatë për grumbullim fondesh për mjekimin e neurologut të njohur.

Mjeku humbi jetën në krye të detyrës, pasi është infektuar në spital.

Redaksia i shpreh ngushëllime familjes dhe miqve.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT