27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

EMRI/ Del për xhiro me biçikletë, i riu në Përmet gjendjet i vdekur poshtë urës.

Humb jetën një i ri nga fshati Kutal në Përmet.

Mësohet se i riu, i identifikuar si Endrit Baçi, 30 vjeç ishte duke udhëtuar me biçikletën e tij mbi pasarelën pranë fshatit Kutal dhe rrëshkiti nga 10 metra lartësi duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

“Opennews.al” raporton  se ngjarja ka ndodhur para 1 ore, kur i riu banor i fshatit Kutal u largua nga banesa dhe më vonë dëshmitarë panë trupin e tij të pajetë poshtë një ure.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT