33.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Foto dhe Video nga ceremonia e ngritjes së flamurit

Momente nga ceremonia e ngritetjes së flamurit e zhvilluar sot në Vlorë.

opennews.al
opennews.al

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT