5.5 C
Tiranë
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Grupi Parlamentar i PD pasi mbylli mbledhjen në selinë e re: “Moblizim për protestën e 20 shkurtit kundër qeverisë së Ramës”

Në një zhvillim më të fundit, deputeti Flamur Noka ka raportuar mbylljen e mbledhjes së Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike në selinë e saj të re. Përmes një njoftimi në Facebook, Noka bën me dije se ky takim ishte organizuar me një qëllim të veçantë: mobilizimin dhe masivizimin e thirrjeve për pjesëmarrje në protestën e 20 shkurtit. Ai thekson se të gjithë anëtarët e grupit janë angazhuar në terren për të shtuar përfshirjen e qytetarëve në këtë protestë, duke shfaqur një unitet të fortë kundër qeverisë së kryeministrit Edi Rama.

Deputeti Flamur Noka shkruan në Facebook se të gjithë jenë çdo ditë në terren për të masivizuar thirrjet për protestë më 20 shkurt.

Noka: Mbledhja e Grupit Parlamentar në selinë e PD. Organizim i madh me strukturat e qyteteve. Të gjithë jemi çdo ditë në terren për të masivizuar thirrjet për protestë më 20 shkurt. Të gjithë grup kundër regjimit të Ramës.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT